سرخط خبرها
خانه / روابط / بی بند و باری جنسی از دروغ تا واقعیت ؟! نکاتی که دختران باید بدانند

بی بند و باری جنسی از دروغ تا واقعیت ؟! نکاتی که دختران باید بدانند

در این مقاله از سایت ad beauty قصد داریم تا در مورد بی بند و باری جنسی در خانم ها و در پیش از آغاز زندگی مشترک صحبت کنیم. در ابتدا لازم است تا تعریفی درست از بی بند و باری را برای خود تعریف نماییم. بی بند و باری جنسی در خانم ها می تواند با یک رابطه دوستی ساده آغاز شود و تا مرز اعتیاد یا خود کشی جلو برود! جالب است بدانید که بی بند و بارها در ابتدای راه هیچ گاه فکر نمی کردند که روزی دست مایه هر نوع تعرضی قرار بگیرند و حتما آنها هم در گذشته شان مانند همه ی ما در کانون گرم خانواده ی خود جای داشتند.

تعریف ساده بی بند و باری جنسی در خانم های مجرد در همین یک جمله خلاصه می شود، “بی بند و باری یک زن یا دختر یعنی بی توجهی او به هر نوع تعهدی”

همانطور که می دانید همه خانم ها موجودات قانونمند و اصطلاحا اصولی هستند اما اگر این ویژگی در آنها به هر دلیلی سرکوب و یا کشته شود آنها تبدیل به موجوداتی بی بند و بار می شوند. با توجه به موارد گفته شده و اهمیت توجه به این موضوع، اکنون قصد داریم تا در مورد چگونگی جلوگیری از این وقایع نکاتی را گوشزد کنیم، قبل از آن توجه شما را به نکته ای مهم جلب می کنم و آن هم توجه به فرهنگ و کشور مان ایران است ممکن است برخی از نکات در کشور های دیگر کاربرد نداشته باشد و یا مسخره بنظر برسد اما با در نظر داشتن مسائل فرهنگی حاکم بر جامعه از پیش قضاوت نکنید و کمی بیشتر راجع آنها بیاندیشید.

۱- برده جنسی نشوید!

اکثر آقایان و یا مردان سعی دارند تا از هر طریق ممکن از شما سوء استفاده کنند و هر بلایی را که دوست دارند سرتان بیاورند. اول با بازی عشق و دوم با بازی پول، پس بهتر است فریب آنها را نخورید چرا که آسیب های ناشی از رابطه جنسی با آقایان می تواند در دراز مدت آثار سوء روانی را در شما ایجاد کند.

۲- معتاد نشوید!

اعتیاد دریچه ای روبه زندگی پر مخاطره و چالش بر انگیز است، که در پیچ و خم آن مسیر شما را دستخوش هر نوع اتفاقی می کند و دقیقا شما را تبدیل به موجودی بی بند و بار خواهد کرد.

۳- با دوستان همجنس خود رابطه های عمیق ایجاد نکنید

متاسفانه دوستی های عمیق و پر رمز و راز می تواند شما را دستخوش هر نوع گزندی گرداند و در حقیقت این روابط باعث می شود شما در مسیری که نباید قدم بگذارید.

۴- در فضای مجازی بیشتر مراقب خود باشید…

فضای مجازی در کشورمان تبدیل به بستری پهناور برای سوء استفاده از خانم ها و دخترهای جوان شده است روزی نیست که یک تکنیک جدید برای به دام انداختن شما تولید و طراحی نشود پس در دنیای اینترنت بیشتر مراقب خود باشید.

۵- مدل نشوید!

امروزه در فضای مجازی تبلیغات متعددی برای جذب مدل جهت کار مدلینگ صورت می پذیرد که باید اینجا ایران است و در کشور ما هر چیزی معنی خاص و متفاوت خود را دارد ، افرادی که سعی در جذب مدل دارند معمولا سودای درآمدزایی از شما را در سر داشته و اهداف دیگری را دنبال می کنند.

درباره ی adbeauty

مطلب پیشنهادی

چه مردی برای دوستی و ازدواج مناسب تر است؟

در این مقاله از سایت اد بیوتی در مورد دوستی ها و شکل گیری آن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 13 =