سرخط خبرها
خانه / روابط / چه مردی برای دوستی و ازدواج مناسب تر است؟

چه مردی برای دوستی و ازدواج مناسب تر است؟

در این مقاله از سایت اد بیوتی در مورد دوستی ها و شکل گیری آن نکاتی مهم و پر اهمیت را ذکر خواهیم کرد که هر دختر جوانی باید در آغاز یک رابطه به آنها اهمیت دهد، چه مردی برای دوستی و ازدواج مناسب تر است؟ او چه ویژگی های باید داشته باشد آیا پول می تواند تنها ملاک انتخاب همسر آینده باشد؟!

 

چه مردی برای دوستی و ازدواج مناسب تر است؟

اصولا آقایان را می توان به دو دسته کلی تقسیم بندی کرد، دسته اول پولدار و بی ریخت ! و دسته دوم بی پول و خوشتیپ ! از حق نگذریم این یک واقعیت است… اما به طور کلی مرد آینده ما چه ویژگی هایی را بهتر است داشته باشد.

۱- خوش برخورد و خوش صحبت باشد

اولین نکته ای که می تواند یک بانو را جذب یک مرد کند خوش صحبتی و قدرت بیان مردهاست البته نباید از این واقعیت چشم پوشی کنیم که مردان زبان باز و حرف زن! گزینه های مناسبی نیستند چرا که قطعا کلکی در کارشان است و معمولا انسان های پنهان کار و دروغ گو خیلی چرب زبانی می کنند، منظور ما از خوش صحبتی آنجایی است که مثلا در یک جمع دوستان توان بیان نظرات و گفتگو با دیگران را (با رعایت ادب و شخصیت) داشته باشد نه اینکه انسانی منزوی و کم حرف باشد.

۲- خوش لباس باشد

نکته دوم در مورد آقایان طرز پوشش و لباس های آنها ست که حتما اکثر خانم ها در مورد آن خیلی سریع به فهم مطلوبی می رسند، اگر مردی از لباس های خیلی اسپرت و یا خیلی از رده خارج استفاده می کند قطعا نمی تواند گزینه مناسبی برای خانم های خاص سایت adbeauty باشد! معمولا افرادی که خیلی بروز نیستند و یا از لباس های فشن اسپرت استفاده می کنند اصلا افراد جالبی نخواهند بود، می گید نه ؟! امتحان کنید…! آقایان جنتلمن لباس های آراسته و شیکی را انتخاب می کنند.

۳-سر به هوا نباشد

برخی از آقایان در دوران دوستی و در جمع دوستان خیلی راحت اندیش هستند و معمولا با دوستان خانم هم بسیار چرب زبانی کرده و خوش صحبتی می کنند، اینها افرادی بسیار خطرناک و غیر مطمئن هستند، قطعا زمانی که یک آقا با خانمی دیگر خیلی خوش صحبتی می کند و یا بگو و بخند می کند ، ریگی در کفش دارد، پس سعی کنید خیلی زود از آن رابطه خارج شوید… البته این به آن معنا نیست که اگر با دوست شما صحبتی کرد و یا شوخی خاصی انجام داد، دیگر بدرد نمی خورد.. این موضوع کلی است و باید به طور کل شخص را زیر نظر بگیرید و ببینید که آیا این خوش صحبتی ها سر دراز دارد یا نه…

۴- معتاد نباشد

با چند روز دوستی می توانید متوجه شوید که طرف مقابلتان معتاد است یا خیر … اعتیاد به سیگار (اگر زیاد نباشد) تا حدودی قابل چشم پوشی است اما اگر فردی زیاد سیگار می کشد و یا رنگ و رخ خوبی در صورتش نیست شدیدا از آن دور شوید، چرا که نباید وابسته چنین افرادی شوید. بطور کلی معتادها، انسان های بدی نیستند و اتفاقا به دلیل دل پاکشان است که اسیر چنین چیزی شده اند اما برای زندگی اصلا مناسب نیستند چرا که فراز و فرود های زندگی شان بسیار است و با چالش های سهمگینی روبرو می شوند.

۵- زیاد پولدار نباشد

بر عکس عقیده شما که معمولا دنبال افراد پولدار می گردید! اکثر ازدواج ها با پسرهای مفرح و پولدار بر اثر خیانت به جدایی ختم می شود، معمولا پولدارها انسان های مغرور و از دماغ فیل افتاده ای هستند که هیچ گاه خود را اسیر یک زن نمی کنند و همیشه دنبال تنوع می گردند. این ها یک قانون نسبی است ولی در اکثر مواقع این موضوع صدق می کند.

۶- خود ساخته باشد

یکی از دلایلی که افراد پولدار نمی توانند همسران خوبی باشند همین مورد خود ساختگی است معمولا پولدارها سختی نکشیده اند و به زبان خودمانی سوسول هستند، البته ممکن است در ظاهر اینطور نشان ندهد اما در باطن همینطور هستند مثلا از آنها بخواهید یک سوسک را با دستشان بلند کنند، موش بکشند و یا مثلا یکروز سیگار نکشند، یکروز گرسنگی را تحمل کنند و… با آزمون های ساده خواهید دید که این افراد به عنوان مرد تکیه گاه نیستند و زمانی که یک مرد نتواند تکیه گاه خوبی باشد قطعا پول او هم نمی تواند تکیه گاه باشد!!

۷- خوش چهره باشد

این موضوع آنقدر در موردش صحبت می شود که دیگر جایی برای مان نگذاشته اند اما همین قدر بدانید که مرد شما باید تا حدودی مردانه و خوش چهره باشد این موضوع به معنای مرد خوش قیافه یا زیبا نیست (چون آن هم دردسرهای خود را دارد!) ، منظورمان چهره حد متوسط و معقول است که در آینده باعث سرخوردگی تان نشود.

۸- خسیس نباشد

مرد خسیس اگر پولدار باشد یا نباشد تفاوتی ندارد ، در آخر خسیس است. برای مثال شما با پسری خسیس و پولدار آشنا می شود و همزمان با پسری بی پول و نا خسیس! ، کدام گزینه بهتر است؟!

 

مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم، معمولا در جلسات اول و دوم دوستی باید سنجیده شود و به گونه ای است که نباید سنجش شما به طول بیانجامد چرا که ممکن است شما به آن مرد دلبسته شوید و او هم یکی از ایرادات اساسی بالا را در خود داشته باشد. همیشه سعی کنید در آغاز یک رابطه تصمیمی را برای ادامه یا عدم ادامه آن رابطه اتخاذ کنید و دوستی هایتان را مرحله به مرحله تا ازدواج جلو ببرید.

درباره ی adbeauty

مطلب پیشنهادی

بی بند و باری جنسی در خانمها

بی بند و باری جنسی از دروغ تا واقعیت ؟! نکاتی که دختران باید بدانند

در این مقاله از سایت ad beauty قصد داریم تا در مورد بی بند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =